גאווה מקומית

סולניות גן רוה זכו במקום הראשון, השני והשלישי באליפות ישראל לסולנים צעירים בהחלקה אומנותית על גלגליות

מחליקות מועדון הגלגליות במועצה אזורית גן רוה קטפו 6 מדליות באליפות ישראל לסולנים צעירים בהחלקה אמנותית על גלגיליות. במקום הראשון זכו קאמי אוריון, נויה טבצניק והילי דואני. במקום השני זכתה מיקה דואני. במקום השלישי זכו רונה רבסקי ושרון לוין

לאחרונה התקיימה אליפות ישראל לסולנים צעירים בגלגיליות. מחליקים ומחליקות מכל רחבי הארץ מילאו את האולם והציגו את כישורי ההחלקה שלהם על הפרקט. בתום התחרות גרפו מחליקות מועדון הגלגליות של גן רוה 6 מדליות יוקרתיות.

יותר מ-150 מחליקים ומחליקות מכל רחבי הארץ השתתפו בתחרות. במהלך התחרות, התחלקו המחליקים הצעירים על פי גילם ורמתם. כשהם נועלים גלגליות ולבושים בבגדי גוף מעוטרים, עלו המתחרים על משטח ההחלקה ובליווי מוסיקלי ביצעו ריקודים שונים בכוריאוגרפיה המשלבת טכניקות החלקה, בדומה להחלקה אומנותית על הקרח.

בתום התחרות חזרו מחליקי המועדון עם 6 מדליות והרבה גאווה: במקום הראשון זכו קאמי אוריון, נויה טבצניק והילי דואני. במקום השני זכתה מיקה דואני. במקום השלישי זכו רונה רבסקי ושרון לוין. הנבחרת המקומית חזרה עם חיוך רחב על הפנים ועם מדליית זהב על הצוואר.

מחליקות מועדון הגלגיליות גן רוה הביאו הרבה כבוד וגאווה למועצה. תומכיהם הנלהבים שלא הפסיקו לעודד לאורך כל התחרות דאגו לקשט את פודיום המנצחים ולהבליט את גן רוה על המפה בקריאות עידוד ושלטים שהונפו.

ראש המועצה שלמה אלימלך התקשר לזוכות המאושרות ולמאמנות יובל סרור, נועה דואני ואנה בקר שהכינו את המחליקות במהלך כל השנה לרגע הזה, עבדו קשה ויחד הגיעו להישגים המכובדים. בנוסף, בירך אלימלך גם את בנות הנבחרת הבוגרת והטרום נבחרת שעומדות לייצג את גן רוה בתחרויות אליפות ארציות, בדרגים הארציים וכן בדרגים הבינלאומיים.  

 אליפות ישראל גלגיליות